Yükleniyor Etkinlikler
24
Ekim

Banu Birtek ile Aile ve Karma Dizimi Atölyesi

Ekim 24 @ 10:00 - Ekim 25 @ 18:00₺150
  • Bu etkinlik geçti.

Banu Birtek ile Aile Dizimi ve Karma Dizimi

Aile Dizimi Alman Psikoterapist Bert Hellinger’in 70’lerde Afrika’daki şaman Zuluların yaşam tarzları ve ateş başındaki ritüellerinden etkilenerek oluşturduğu Sistematik Aile Terapisidir. Avusturya, Hollanda ve İsviçre’de sosyal sigorta kapsamındadır. DNA yoluyla sülalemizden bize aktarılan ve bizim farkında olduğumuz ya da olmadığımız enerjilerin günlük hayatımızda meydana getirdiği sorunları temizler. Bizim bilinçdışı sülalemizden üstlendiklerimizin hayatımızda eşimiz, çocuğumuz, sevgilimiz, arkadaşlarımız ya da patronumuz gibi kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalar yoluyla ortaya çıkan enerjileri şifalandırarak ilişki sorunlarımızı çözer. Hastalık, rahatsızlık, maddi, cinsel ya da sosyal sorunlarımızı iyileştirir. Zihinsel, Duygusal, Fiziksel, Eterik ve Enerji Bedenlerimize aynı anda çalışarak çok hızlı değişim ve dönüşümler yaşatır.

Karma Dizimi; yıllardır Aile Dizimleri ve Regresyon seanslarıyla tecrübe ettiğim, kişinin farklı yaşamlarından hala etkisi altında kaldığı olumsuz enerjileri temizlemek ve olumlu enerjileri dönüştürmek amacıyla uyguladığım bir tekniktir.

Aldığım bir çok eğitim ve uygulayıcılık, ayrıca danışan olarak aldığım seanslarla kıyasladığımda Aile ve Karma Dizimlerinin içlerinde en hızlı çalışan teknikler olduğunu sadece ben değil bir çok kişi de fark etmiş durumda.

BANU BİRTEK

Merhaba, bir paragraf ile tabii ki kendimi anlatamam ama profesyonel açıdan birkaç önemli noktadan bahsedebilirim. Anneannemin annesine köklerimizle ilgili sorular sormaya başladığımda 5 yaşında olduğumu çok net hatırlıyorum ki, bu da 49 yaşında Aile Terapistliğinde 23. yılımı doldurmamı çok güzel açıklıyor.

8 yaşında başladığım astroloji yolculuğumu Batı Astrolojisi, Karma Astrolojisi, Hint Astrolojisi ve Ruhsal Astroloji Eğitimleriyle taçlandırıp, yoluma Astroloji Danışmanlığı ve Eğitmenliğiyle devam ediyorum.

Transandantal Meditasyonla 17 yaşında tanıştıktan ve daha sonra Osho meditasyonlarına yönelmenin ardından, 30’lu yaşlarımda kendi meditasyonlarımı yaptırmaya başladım ve meditasyonlarımı 2012 – 2016 yılları arasında yayınlanan Ruhsal Astroloji ve Ay Ajandası kitaplarıma taşıdım.

Youtube Kanalımda Meditasyon ve Farkındalık konulu videolarımı Nisan 2020’den beri sizlerle payleşıyor ve yeni videolar ekliyorum.

İzmir’de Büro Yönetimi, Berlin’de Aile Terapistliği eğitimlerimi tamamladım. 22 yaşında anne oldum. 5 yıl Cumhuriyet Gazetesi ve Yeni Harman Dergilerinde köşe yazılarım yayınlandı. 1 yıl boyunca Metropol FM’de astroloji programı yaptım.

Rei Ki ve Ra Sheeba Master, Serafim Blueprint, Acmos ve Andromeda Pırlanta Şifa Uygulayıcısı, Dönüşümsel Nefes Koçu, Aile, Karma ve Regresyon Terapisti, Astroloji öğrencisi / öğretmeni / danışmanı ve Şaman Şifacıyım.

 

Bilgiler;

Atölye iki gün sürecek olup, ister Cumartesi ister Pazar günü katılabilirsiniz.

Katılımcı olarak ücret 150 tl olup, dizim açtırmak isterseniz ücret 500 tl’dir.

Kesin kayıt için ücretin önceden yatırılması gerekmektedir.

İletişim numaramız : 0 533 664 69 46

 

Detaylar

Başlangıç: Ekim 24 @ 10:00
Bitiş: Ekim 25 @ 18:00
Ücret: ₺150
Etkinlik Kategori:

Mekan

Mekan İsmi Tara Yoga İzmir
Adres: 6295/2 sok no:6a Sevgi Apt. Şemikler
Karşıyaka, İzmir 35590 Türkiye

+ Google Haritalar
Telefon: 5313642056

Cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.


*