Yükleniyor Etkinlikler
23
Ekim

Banu Birtek ile Batı ve Vedik Astroloji Danışmanlığı Seansları

Ekim 23 @ 10:00 - Ekim 26 @ 18:00

Doğum haritamız; hayatımızın en önemli yol rehberidir. Gökyüzünün doğum anımızda, doğduğumuz enlem-boylama yaptığı izdüşümü(nün yansımasıdır)dür. Haritamız: Yükselen Burç, Işıkların (Güneş ve AY), Gezegenlerin (Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn) ve Kuşaksal Gezegenlerin (Uranüs, Neptün, Plüton), Ay Düğümleri ve Astreoidlerin konumlandıkları Burçlar ve Takımyıldızlar, bulundukları evler, birbirleriyle yaptıkları açılar ve bazı özel noktalardan meydana gelir. Haritamızdan; bazı geçmiş yaşam deneyimlerimize ait ipuçları elde ettiğimiz gibi, bu hayatta alacağımız destek ve yardımlar, karşılaşacağımız zorluklar, baş etmemiz gereken sınavlar, hak ettiğimiz ödüller, yetenekler ve becerilerimizi de öğrenebiliriz.

Doğum Haritamızın sağlıklı yorumlanmasıyla bu hayatta alabileceğimiz en önemli yardımı alabiliriz. Kendimizi tanıma ve belki de yüzleşmekten çekindiğimiz konularda bizi gerçekliğe davet eden astroloji danışmanlığı, diğer yanda; hayatta daha kolay ilerleyebilme adına bize kolaylıklar sunar.

Banu Birtek’in bu hayattaki astroloji yolculuğu 8 yaşında başlamıştır. Sırasıyla Modern Batı Astrolojisi, Karma Astroloji ve Vedik Hint Astrolojisi Eğitimleri almıştır. Verdiği Danışmanlıklarda Batı ve Hint Astroloji teknik ve bilgilerini harmanlayarak sentezler ve hangi alanlarda Karmik temizlikler yapılması konusunda Danışanlarına önerilerde bulunur.

Astroloji danışmanlığını bir ya da birkaç kez alabileceğiniz gibi, dönemsel olarak kendinizi ve hayatın gidişatını daha iyi anlayabilmek için istediğiniz periyodlarda da alabilir, her yıl doğum günümüzde oluşan “Güneş Döngüsü” haritanıza yönelik özel günlerde de danışmanlık talep edebilirsiniz. Sevgiliniz, iş ortağınız, çocuğunuz, ebeveynlerinizle uyumunuzu – sınavlarınızı öğrenmek, önemli bir atılım yapmak ya da özel günler (nikah, işyeri açma v.b.) için tarih saptamak, karmik ilişkileriniz öğrenmek için de astroloji danışmanlığından fayda görebilirsiniz.

BANU BİRTEK

Merhaba, bir paragraf ile tabii ki kendimi anlatamam ama profesyonel açıdan birkaç önemli noktadan bahsedebilirim. Anneannemin annesine köklerimizle ilgili sorular sormaya başladığımda 5 yaşında olduğumu çok net hatırlıyorum ki, bu da 49 yaşında Aile Terapistliğinde 23. yılımı doldurmamı çok güzel açıklıyor.

8 yaşında başladığım astroloji yolculuğumu Batı Astrolojisi, Karma Astrolojisi, Hint Astrolojisi ve Ruhsal Astroloji Eğitimleriyle taçlandırıp, yoluma Astroloji Danışmanlığı ve Eğitmenliğiyle devam ediyorum.

Transandantal Meditasyonla 17 yaşında tanıştıktan ve daha sonra Osho meditasyonlarına yönelmenin ardından, 30’lu yaşlarımda kendi meditasyonlarımı yaptırmaya başladım ve meditasyonlarımı 2012 – 2016 yılları arasında yayınlanan Ruhsal Astroloji ve Ay Ajandası kitaplarıma taşıdım.

Youtube Kanalımda Meditasyon ve Farkındalık konulu videolarımı Nisan 2020’den beri sizlerle payleşıyor ve yeni videolar ekliyorum.

İzmir’de Büro Yönetimi, Berlin’de Aile Terapistliği eğitimlerimi tamamladım. 22 yaşında anne oldum. 5 yıl Cumhuriyet Gazetesi ve Yeni Harman Dergilerinde köşe yazılarım yayınlandı. 1 yıl boyunca Metropol FM’de astroloji programı yaptım.

Rei Ki ve Ra Sheeba Master, Serafim Blueprint, Acmos ve Andromeda Pırlanta Şifa Uygulayıcısı, Dönüşümsel Nefes Koçu, Aile, Karma ve Regresyon Terapisti, Astroloji öğrencisi / öğretmeni / danışmanı ve Şaman Şifacıyım.

 

Bilgiler;

Seanlar 23 Ekim Cuma ve 26 Ekim Pazartesi günleri yapılacaktır.

Her gün için 3’er kişi alınacak olup danışmanlık her kişi için 3 saat sürecektir.

Doğum saatinizi bilmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı doğum saati analizi için ek ücret alınmaktadır.

Seanslardan bir kaç gün önce tarafımıza Doğum gününüzü, yılınızı ve saatinizi bildirmenizi rica ederiz.

Ücret ve kayıt için iletişim numaramız ; 0 533 664 69 46

Mekan

Mekan İsmi Tara Yoga İzmir
Adres: 6295/2 sok no:6a Sevgi Apt. Şemikler
Karşıyaka, İzmir 35590 Türkiye

+ Google Haritalar
Telefon: 5313642056

Cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.


*