Yükleniyor Etkinlikler
23
Mart

IŞIL EVRİM AKGÜN İLE “AŞKIN PİN KODU”

Mart 23, 2019 - Mart 24, 2019200₺
  • Bu etkinlik geçti.

 

IŞIL EVRİM AKGÜN İLE AŞKIN PİN KODU

Evrendeki her duygu durumunun bir frekansı ve her enerjinin bir bilinçaltı kodlaması bulunmaktadır. AŞK da insandaki tüm duygudurumlarının biraraya gelerek oluşturduğu en yoğun ve güçlü enerjilerden biridir. Bu eğitim ile hem yanlış aşk kodlamalarından arınacakhem de bu güçlü enerjiyi istediğiniz şekilde yönetebileceksiniz.
* Aşk Enerjisine Uyumlanma
* Dişil- Eril Enerji Dengelenmesi
*İdeal Aşk ve İlişkiyi Yaratma
*Sağlıklı ve Dengeli Bir İlişkiyi Yaşamına Çekme
*Varolan İlişkiyi Yeniden Dizayn Etme
*Sağlıksız Bilinçaltı Kodlarından Arınma
* Ego ile İşbirliği
* Aşk acısını, pozitif duyguya dönüştürme.
Eğitim süresi: 120 dakikadır.
AŞK uyumlaması yapılmasını istediğiniz bir aksesuarınızı yanınızda getirebilirsiniz.

 

Kredi Kartı ile ödemek için linke tıkla

Işıl Evrim Akgün Kimdir?

Marmara Üniversitesi mezunu olan Işıl Evrim Akgün; Yüksek Lisansını İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Psikoloji bölümü üzerine yaptı. İstanbul Universitesi Çocuk Gelişimi eğitimi devam etmektedir. Psikodrama’ya olan ilgisi nedeniyle psikoloji eğitimi aldığı yıllarda; eş zamanlı olarak MSM’ de sahne sanatları, yaratıcı drama ve diksiyon eğitimlerini kapsayan konservatuar eğitimini de tamamladı. Türkiye’nin ileri gelen isimlerinden Liderlik, Beden Dili, İleri İletişim ve Mentorluk dersleri aldı. Tüm bu eğitim sürecinin ardından insanın sadece hormon ve bilinçaltı kodlarıyla açıklanamayacak kadar özgün ve karmaşık bir varlık olduğunun idrakıyla, ruh ve inanç sistemlerinin de etkilerini daha iyi analiz edebilmek adına Kuantum, Nlp, Angel Therapy, Çakra Uyumlama, Reiki, Nefes Terapisi, Yoga ve Bedenin Bilgeliği üzerine birçok sertifika programına katıldı.

Kendi ilişkilerini bir psikolog gözüyle anlattığı ve kendi psikolojisini irdelediği ilk kitabı Soyadım Mutluluk ile basın haberlerinde geniş yer alan Işıl Evrim Akgün,  sıkça Türkiye’nin artık bir Aşk Psikoloğu var şeklinde lanse edildi. Birçok dergide ilişkiler ve nefes terapileri üzerine koşe yazıları yazdı. Ardından Aşkı Bize Yanlış Öğrettiler, Aşk Psikoloğu’ndan Gizli Notlar/İlişkini  Kurtar isimli kişisel gelişim kitaplarını ve son olarak da Cellat isimli romanını yayınladı.

Birçok firmaya İleri İletişim Teknikleri, Motivasyon, Aidiyet ve Holoterapi eğitimleri veren Işıl Evrim Akgün aynı zamanda bireysel olarak da ilişki terapistliği ve nefes terapisi eğitimleri uygulamaktadır.

 

Mekan

Mekan İsmi Tara Yoga İzmir
Adres: 6295/2 sok no:6a Sevgi Apt. Şemikler
Karşıyaka, İzmir 35590 Türkiye
Telefon: 5313642056

Organizatör

Organizatör İsmi Tara Yoga
Telefon: 5313642056

Cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.


*