Yükleniyor Etkinlikler
16
Şubat

NİHAN HANTAL ile KOLAYLAŞTIRILMIŞ “ZOR” POZLAR

Şubat 16, 2019 - Şubat 17, 2019175₺
  • Bu etkinlik geçti.

NİHAN HANTAL ile KOLAYLAŞTIRILMIŞ “ZOR” POZLAR

Zor diye bir şey yoktur. Zor yalnızca zihindedir. Zihnin bariyerlerini kaldırdığında gerek pozlar olsun, gerek hayatın olsun, su gibi akmaya başlar.

Yoga Pratiği ve Asanaların detaylı incelenmesinden oluşan bu workshop her seviyeye açıktır. İster Yoga’ya yeni başlamış ol, istersen daha uzun süredir yoga pratiği yapıyor ol. Nihan Hoca her seviyeye göre bir içerikle bizimle!

Tarih: 16 / 17 Şubat
Saat: 13:30 – 16:30
*Etkinlik 1 gün sürüyor. 16 veya 17 Şubat’tan istediğin bir tarihi seçebilirsin.

Kredi Kartı ile ödemek için linke tıkla

Nihan Hantal Kimdir?
Yoga ile 1999 yilinda egitim icin gittigi New York’ta tanisti ve orada yasadigi surece bir cok hoca ile calisma firsati buldu. Aslinda aldigi Siyasal Bilimler egitiminin ardindan, denizcilik sektorunde calismaya baslamisti. Hocasi Suzenne Ausnit’in bitmez tukenmez israrlari uzerine 2008’de Yoga Alliance onayli hocalik egitimini OM Yoga Center New York’tan aldi. Egitmeni Cindy Lee, Nihan icin tam bir yol gosterici oldu. 2010’da Hindistan’da yasamaya basladi, bu sure icerisinde Shushumna Yoga”da dersler verirken, Omskanhar Yoga Hocalik Egitiminde de egitmen olarak gorev aldi. 2011 itibariyle Istanbul’a yerlesti. Hariom Yoga, Yoga Sala, Bodyfit TR, D-Life’ta egitmenlik yapti. USA, UK , Hindistan, Kibris, Guney Amerika, Italya, Fransa, Fas’ta yoga retreatler duzenledi, ders ve hocalik egitimleri verdi. Uluslararasi bir yardim kurulu olan Yoga Gives Back’in Turkiye ve Ortadoğu Komite Elcisidir. Halen online olarak YogaUni’de ve KalindiYoga’dan sonra kurdugu ikinci studyo olan +HIC’te egitimler vermektedir.

 

Mekan

Mekan İsmi Tara Yoga İzmir
Adres: 6295/2 sok no:6a Sevgi Apt. Şemikler
Karşıyaka, İzmir 35590 Türkiye

+ Google Haritalar
Telefon: 5313642056

Organizatör

Organizatör İsmi Tara Yoga
Telefon: 5313642056

Cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.


*